O nás

Vítejte ve světě ICRO Česká Republika, kde vášeň pro dřevo a jeho dokonalou povrchovou úpravu tvoří základ našeho podnikání.
Naše cesta začala v roce 2015, kdy se skupina nadšenců rozhodla přinést na český trh to nejlepší z oboru povrchových úprav dřeva.
Spojuje nás nejen láska k dřevu, ale i pevné přesvědčení, že každý projekt zaslouží vynikající materiály, které zaručují dlouhotrvající krásu a odolnost.


Jako oficiální distributor ICRO COATINGS S.p.A. nabízíme špičkové produkty pro profesionály i hobby uživatele.
Naším ideálním zákazníkem je kdokoli, kdo hledá dokonalost ve svých projektech – ať už se jedná o renovaci staré parketové podlahy, ošetření nábytku pro ten pravý šmrnc nebo ochranu venkovního dřeva před nepřízní počasí.
Naše produkty jsou určeny pro ty, kdo chtějí dřevu vdechnout nový život a zajistit mu dlouhověkost.


Co nás dělá unikátními?

Naším heslem je "Víc než jen produkty".

Kromě špičkových materiálů nabízíme osobní přístup, odbornost a služby, které přesahují běžnou nabídku.
Věříme, že každý projekt je jedinečný, a proto zasvěcujeme čas a porozumění potřebám našich zákazníků, abychom jim mohli nabídnout nejlepší možné řešení.
Naše dlouholetá zkušenost nám umožňuje poskytnout odborné zaškolení a předvedení, abychom zajistili, že naše produkty budou použity efektivně a s maximálními výsledky.

Konkurenci předčíme nejen kvalitou našich produktů, ale také cenou, rychlostí dodávek a komplexností služeb, které nabízíme.

Naše cíle nejsou jen prodat, ale stát se partnerem našich zákazníků v jejich cestě k dokonalé povrchové úpravě dřeva.


Vyberte si ICRO Česká Republika, protože vaše projekty si zaslouží nejlepší.

S námi proměníte kus dřeva ve skutečné umělecké dílo.

Přidejte se k naší rodině nadšenců a objevte, jak můžeme společně překonávat hranice možného v oblasti povrchových úprav dřeva.